Patientendag
Op zaterdagmiddag 18 november organiseert het Erasmus MC/ACAHA een patiëntendag voor families met kindercardiomyopathie. Locatie: Onderwijscentrum Erasmus MC.
Het programma bestaat uit een centraal gedeelte met presentaties door experts over de laatste ontwikkelingen op het gebied van de diagnostiek en behandeling, sport, erfelijkheid en perspectief vanuit de patiënt. Hierna volgen break-out sessies waarin er ruimte is om vragen te stellen en ervaringen uit te wisselen met lotgenoten.
Deelname is gratis. Aanmelden kan via dit Aanmeldformulier
Nieuws
Verband vet rondom het hart en hartspierziekte
Patiënten met de erfelijke hartspierziekte PLN krijgen sneller levensgevaarlijke hartritmestoornissen als zij meer vet rondom hun hart hebben. Veel vet lijkt de kans op deze hartritmestoornissen, die een hartstilstand kunnen veroorzaken, zelfs te verdubbelen.